Atgriezties pie raksta

Ogre gatavojas 80 gadu jubilejai

“Pirms 80 gadiem, 1928.gada februārī, Latvijas Republikas Saeima vairākām apdzīvotām vietām, tostarp arī Ogrei, piešķīra pilsētas tiesības,” vēsta Ogres novada domes laikraksts “Ogrēnietis”. Jubilejas pasākumu plāns vēl tiek precizēts. Pēc Ogres novada kultūras darba koordinatores Anitas Ausjukas informācijas, svētku pasākumi sāksies februārī un noslēgsies novembrī.

16.februārī Ogres Kultūras centra lielajā zālē notiks svinīgais svētku pasākums ar jaunā pilsētas karoga iesvētīšanu un svētku koncertu. 24.februārī Ogres Vēstures un mākslas muzejā paredzēta tikšanās ar Ogres Goda pilsoņiem.

4.maijā Brīvības ielā notiks rajona pūtēju orķestru muzikālā diena, bet 23.maijā Ogrē paredzēta fotoakcija “Viena diena Ogrē”.

No 25.līdz 27.jūlijam Ogrē notiks tradicionālie Mūzikas svētki. Paredzēta pilsētas zīmes un atjaunotās Brīvības ielas atklāšana, Ogres tiltu gaismas spēles, ziedu festivāli, koncerti un citi pasākumi. Par visiem pasākumiem ogrēnieši vēl tiks informēti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/kultura/5675

2008. gada 22. janvārī, 18:50, Kultūra un izglītība
Ogrenet, foto: www.ogre.lv

Jaunākie komentāri

ance • 2008. gada 7. februārī, 15:13
sācies gavēņa laiks ,labas domas,labi darbi,tie palīdzētu ikvienam no mums,varbūt par vēl nenotikušiem pasākumiem ir pāragri izteikties...tie nav tikai pilsētas svētki,bet arī Ogrei-80, varbūt nav par vēlu izteikt arī savus priekšlikumus,dzīvojam taču Ogrē
blaze • 2008. gada 23. janvārī, 10:28
kurne kaadi sveetku organizeetaaji, taadi svvetki.sviests.
annija • 2008. gada 23. janvārī, 09:14
Vai tiešām pat ziņu par svētkiem nevar uzņemt pozitīvi?? Man šķiet, ka dažiem aizdomīgums nu jau kļūst slimīgs. Protams, ka nebūs reklāmu un informācijas - dome pa kluso pamuzicēs, pagaismos un savāks lielo piķi, lai varētu iebāzt savā bezizmēra zeķē!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet